Naruto-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto-World

Изживейте своята Наруто Мечта
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Класна стая

Go down 
+6
Казохиро Учиха
Марио Учиха
Хикару Учиха
Изуна Учиха
Накамато Учиха
Яхико Учиха
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Тирай Яманака
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Тирай Яманака


Брой мнения : 31
Регнах се на: : 09.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 2:08 pm

Това беше първия ми час.Трябваше да направим Henge no jutsu...А аз неможех да си фокусирам чакрата...дойде и моя ред...излязох отпред сенсеят ми обясни подробно какво трябва да направя понеже бях нова...каза ми че трябва да се трансформирам в него или в някой от съучениците си!Аз си избрах да се трансформирам в него...Започнах направих символите докато изричах Henge no jutsu...след това неочаквано как се получи без никаква разлика....Сега е решението на Сенсея!!!
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 4:50 pm

-Не направи нищо...


п.с изкам 8-12 реда !!
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Тирай Яманака
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Тирай Яманака


Брой мнения : 31
Регнах се на: : 09.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 4:57 pm

е това е проста техника как да измисля 8-12 реда...няма смисъл
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 5:05 pm

Ооо, със сигурност можеш да описваш по-добре и можеш да добавяш диалози Very Happy . Ако не можеш - вземи прочети някой роман - я "Под игото", я "До Чикаго и назад", я някаква чужда литература. Ще ти е от полза и в живота Wink .
Върнете се в началото Go down
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПон Май 09, 2011 6:49 pm

Казахиро реши да потренира преди часовете че щаха да го изпитват на бушин но джуцо. Той стана рано да тренира защото беше решен да вземе лентата и да стане генин. И така той застана в начална позиция, почна да сабира чакра и каза бушин но джуцо (клонинги илюзия) и така продължи дакато не реши че е готов и така след няколко часа той беше готов и тръгна за академията. И часовете почнаха, първо изпитаха няколко деца и дойде неговия ред. Сенсея каза на казахиро да започне.
И той застана в начална позиция, той почна да сабира чакра и изведнъж каза бушин но джуцо (клонинги илюзия) и Казахиро изчака решението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 4:49 am

- Не успя ...


п.с първо се събира чакра, после се разпределя из всичките чакра точки, след това се извлича правиш знаците и си готов !! А не да ми правиш знаците и айде готово.. няма да стане.
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 10:02 am

Казахиро рещи да потренира цял ден защото го късат много често утиде на една поляна да потренира бушин но джуцо.
Той почна да сабира чакра после е распредели, почна да е извлича , направи знаците каза бушин но джуцо и така няколко часа докато реши че е готов.В академията сенсея го извика да направи техниката, Той утиде при него, почна да събира чакра после е разпредели и излече направи знаците, каза бушин но джуцо (клонинги илюзия) направи няколко клонинга и изчака мнението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 10:26 am

- Не бяха много добри.. Хайде бе момче още малко ти остава..


п.с изкам 9 редА !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 11:46 am

Цитат :
направи знаците каза бушин но джуцо
Човек, поне направи диалог Laughing . Постарай се малко....
Върнете се в началото Go down
Хана Ханако
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Хана Ханако


Брой мнения : 28
Регнах се на: : 09.05.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 1:20 pm

Какво знам за Джирая?Да видим...
Ранка му е Саннин,Кръвна Група B.
Като дете е бил ученик на третият Хокаге заедно с Орочимару и Тсунаде.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 4:26 pm

-Добре, сега започвай с Хенге но джутсу....
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 6:18 pm

Казахиро реши да не тренира много защото много се изморяваше защо обикновено тренираше цял ден и така реши да направи. Почна да събира чакра после е разпредели и излече направи знаците, каза бушин но джуцо (клонинги илюзия) и така няколко часа докато не беше решил че е готов.
Така днес той си легна рано да не изморен при испита.На следващия ден Казахиро казахиро утиде в академията.
Казахиро вече беше готов и беше сигорен че ще се справи но и беше малко притеснен. Сенсея го извика да направи техиката, бсички го гледаха чакаха той да започне.Той почна да събира чакра после е разпредели и излече направи знаците, каза бушин но джуцо (клонинги илюзия) и той успя да направи 20 клонинга всички бяха изумени и Казахиро чакаше решението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyВто Май 10, 2011 6:30 pm

- Добре, имаше само 1 клонинг наред, както трябва ама те пускам.. следва каварими но джутсу..


п.с а бе човек АЗ казвам колко клонинга си направил, аз казвам дали децата се изумяват и аз казвам колко клонинга си направил ! Нямаш право да разказваш от мое име !!
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyСря Май 11, 2011 9:37 am

Казахиро беше много развалнуван че почрти е взел лентата и реши да потренира много сериозно. И той почна да мисли какво е каварими но джуцо: каварими но джуцо беше да трнсформираш някой предмет като себе си и така почна да тренира: той започна: застана в начална позиция. Почна да събира чакра после е разпредели и излече направи знаците, каза каварими но джуцо, той не успя и пробва отново и пак не успя и така няколко пъти и си каза тоя шът ще успея и се коцентрира почна сабира чакра, после е разпредеки, извлече я каза каварими но джуцо и успя и се се прибра да почива че на следващия ден го чака испит. На следващия ден сенся го извика да го испипита. Казахиро утиде при сенсея, той той изглеждаше уверен отвънка както отвътре. Казахиро започна да прави техниката: Застана в начална позиция почна да събира чакра, после е разпредели, извлече я, направи знаците и каза каварими но джуцо и трасинсформира един стол като себе си и изчака решението на сенсея.


Последната промяна е направена от Казохиро Учиха на Чет Май 12, 2011 10:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Хана Ханако
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Хана Ханако


Брой мнения : 28
Регнах се на: : 09.05.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyСря Май 11, 2011 11:48 am

Хана излезе пред сенсея.Беше притеснена,но реши да се стегне.Тъй като за първи път беше в класната стая,тя бе

възмутена от погледите,чакащи тя да започне.Накрая,като вдиша и издиша,Хана зае началната позиция.Надяваше

се да успее и реши да вложи цялото си сърце.Започна да събира чакра,докато събираше,си мислеше дали щеше да

успее.Имаше ли шанс да стане от най-добрите?А може би щеше да стане за смях?Помисли си,че каквото и да

стане,ще тренира здраво и ще даде всичко от себе си,за да успее.Накрая събра достатъчно чакра,за да направи

джутсото.Тя затвори очи,пое си дъх и със цялата смелост,която събра,извика:

-Henge No Jitsu!-След това тя отвори очи и видя,че всички още я гледат.Запита се дали е направила джутсото

правилно?Все пак,тя сама знаеше,че само сенсеят може да каже.Хана с нетърпение чакаше неговото решение...
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyСря Май 11, 2011 5:20 pm

- Браво Хана Ханако, сега продължавай с каварими, а ти Казохиро си вече генин...


п.п Казохиро айде постарай се бе !!
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Хана Ханако
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Хана Ханако


Брой мнения : 28
Регнах се на: : 09.05.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyЧет Май 12, 2011 4:25 pm

Хана трябваше да направи Каварими Но Джутсу.Тя и сенсея излезли навън,а сенсея и дал един дънер и и казал,че трябва да се размени с него.След това седнал и зачакал.Тя си поела дъх,затворила очи и направила знаците.След това казала ,,Kawarimi no Jitsu!''.Отвори очи,но видяла, че не се е получило.Трябвало да опита отново.Отново направила знаците и извикала ,,Каварими но Джутсо!''.Беше много разочарована,като видя,че и този път не е успяла.Сенсеят само гледал и клател глава.Хана седна,за да си отдъхне.Реши да вложи повече старание и да се фокусира върху цялата си чакра.Тя станала,за да повтори опита си...за пореден път,тя правила знаците и извиквала:
-Каварими Но Джутсо!-След това тя разбира,че този път е успяла да се превърне в дънера.Замисли се обаче дали го е направила добре.Но тя не знаела,затова чакала решението на сенсеят,който единствено знаел отговора.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyЧет Май 12, 2011 5:20 pm

- Браво, перфектно, остава ти само Буншин но джутсу и си генин !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Тирай Яманака
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Тирай Яманака


Брой мнения : 31
Регнах се на: : 09.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 11:01 am

Реших да се помъча малко, за да стана генин...и да получа лентата за която мечтая от тълго време....така че ще направя техниките който сенсея беше казал...и ще видя той какво ще реши:
Първата е Bunshin no jutsu (сенчести клонинги)...Аз мога много добре да ги правя опръжнявала съм се хиляди пъти...но ще видим какво ще каже Яхико Сенсей:
Дойде моя ред...аз да правя сенчести клонинги...Бях малко оплашена да не збъркам нещо... затова всичко трябваше да бъде без грешка и на макс...Чакрта ми беше на макс, концентрацията на макс, аз бях готова...Събрах чакра до всичките си чакра точки...и казах Bunshin no jutsu...Получиха се няколко клонинги но Сенсея ще реши дали са добри!
Върнете се в началото Go down
Тирай Яманака
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Тирай Яманака


Брой мнения : 31
Регнах се на: : 09.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 11:08 am

Следващата техника която бях много решена да направя беше Henge no jutsu (Трансформация)...Исках да изненадам сенсея с нещо което се упражнявах в къщи...а това беше да направя Клонинг с Bunshin no jutsu, и в същото време клонинга да се трянсформирам в някой друг в случея в Сенсеят чрез Henge no jutsu .... това е много трудно за това трябва да съм много средоточена и внимателна!
Излязох от пред средоточих се .... събрах още повече чакра...и извиках едновременно Bunshin no jutsu & Henge no jutsu...Сенсея ме гледаше треснато...а клонинга ми беше перфектен...приличаше досущ на Яхико Сенсей! Но нямах търпение да видя какво ще е неговото мнение...
Върнете се в началото Go down
Тирай Яманака
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Тирай Яманака


Брой мнения : 31
Регнах се на: : 09.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 11:19 am

Следващата и последна от списака техника бе Kawarimi no jutsu [това е техника за избягване на атаки или целене с конай или шурикен(Заменяш се с дънер и ти отивиш малко по отзад)]...За тази техника ние отидохме в градината на Академията...И трябваше да си избера някой който да хвърля по мен шурикени и конай!Аз си избрах Хана Ханако защото е момиче!Тя беше много ловка и бърза в ръцете!
Застанах пред нея и, и казах като и дам команда да хвърли по мен няколко шорикена и ако се справя да ги увеличава с всеки опит!Започнахме с 3...2 шурикена и 1 конай...Дадох и сигнал да почваме.Аз трябваше да съм много бърза докато правя знаците за Kawarimi no jutsu ... Тя ги хвърли аз направих знаците и първия опит се получи!
Сега станаха 5 Шурикена!Сенсея нареди на Хана да тича около мен, за да бъде по трудно!Тя започна, а аз не изпусках очи от нея тя ги хвърли аз с голяма бързина направих знаците .... Замених се с дънер, УСПЕШНО ... и избягах по отзад!Сега е решението на сенсея!
Върнете се в началото Go down
Хана Ханако
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Хана Ханако


Брой мнения : 28
Регнах се на: : 09.05.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 12:50 pm

Така,Хана разбра,че е твърде близо,за да се откаже сега.Трябваше да направи Bunshin No Jitsu правилно,за да

вземе лентата и да стане генин.Тя знаеше,че трябва максимално да се концентрира и фокусира върху чакрата си,за

да успее да направи качествени клонинги.С вяра и надежда,тя започна да събира чакра.За нея,да успее бе

всичко,така че трябваше да успее!Продължи да събира чакра още 15 секунди.След като събра достатъчно,тя

направи знаците.След това извика:

-Bunshin No Jitsu!-пламъци горяха в очите и.Беше твърдо решена да успее,каквото и да стане.Не беше този тип

момичета,които се отказват,затова трябваше да се постарае.Хана знаеше,че да завърши джутсото бе последната

стъпка към ставане на генин.А сега само чакаше мнението на сенсея-ще стане ли генин,или няма.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 5:56 pm

-Браво Хана, ти вече си генинка, а ти Тирай успя с каварими и буншин но не и с хенге..

п.с буншините немогат да прават нишо - те са илюзия, немогат да прават техники, немогат да се бият !! Каге буншините вече могат..
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Тирай Яманака
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Тирай Яманака


Брой мнения : 31
Регнах се на: : 09.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 6:19 pm

Следващата техника която бях много решена да направя беше Henge no jutsu (Трансформация).при тази техника трябваше да мисля само и единствено за този човек в който трябваше да се превърна в случея Сенсея!!!
Излязох от пред средоточих се . събрах чакра която разпределих из цялото си тяло чакра.С поглед копирах външния вид на Сенсея..и извиках Henge no jutsu.Според мен бях направила добро копие на Учителя...Но той съмия ще реши
Върнете се в началото Go down
Хана Ханако
Генин/Иуагакуре
Генин/Иуагакуре
Хана Ханако


Брой мнения : 28
Регнах се на: : 09.05.2011

Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 EmptyПет Май 13, 2011 6:30 pm

Супер! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Класна стая - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Стая за записване в Академията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-World :: РПГ :: Академията-
Идете на: