Naruto-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto-World

Изживейте своята Наруто Мечта
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Класна стая

Go down 
+6
Казохиро Учиха
Марио Учиха
Хикару Учиха
Изуна Учиха
Накамато Учиха
Яхико Учиха
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 11:37 am

Хикару, успя вече си генин.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 1:29 pm

-Браво Изуна, остана ти само Хенге но джутсу !..
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 1:34 pm

Изуна излезе отпред където стоеше сенсеят. Изуна беше много въодушевен защото за пръв път бе влязъл в класната стая. Всички академисти бяха втренчили погледите си в него и чакаха да започне.
Момчето застана в началната позиция. Започна да събира чакра. Той беше много упорит защото от цялото си сърце искаше да получи бандата и да завърши академията. Младият академист продължи със събирането на чакра достатъчна за да направи джутсуто.
На лицето му малко по малко му се появяваше усмивка.
Постоянно си мислеше дали ще успее да направи джуцуто, но това зависеше единствено от него и от изпитващият го сенсей.
Накрая той стана по-уверен от преди и изведнъж извика:
-- Хенге но джутсууу (Трансформацияя)... Той затвори очи и си мислеше дали е успял или не. Никой не знаеше освен сенсея дали е направил правилно джутсуто . Тогава той затвори очи и почака думата на изпитващият го , но справедлив сенсей.
Изуна с нетърпение чакаше решението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПет Апр 29, 2011 6:13 pm

- Успя вече си генин !!
Сенсея взе бандата на селото и я даде на Изуна !!..

п.с недей пиши така на нов ред !!
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПет Май 06, 2011 10:10 am

Хенге но джутсу

Сенсея извика Казахиро при него и му каза да направи ханге но джуцу, той беше много развалнуван защото беше за първи
път в класната стая.Всгички го гледаха и чакаха да започне.
Той почна да мисли какво беше ханге но джуцу: Ханге но джуцу е да се трасформираш в някого.
И той почна сабира чакра, каза изведнъж ханге но джуцо (трансвормация).....
И чакаше решениято на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 7:07 am

Не Успя ..

п-с Изкам 8 реда !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 6:11 pm

Моля ви, кажете ми какво трябва да правя сега след като съм записан ?
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 6:48 pm

-Кажи ми какво знаеш за Тсунаде.
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 7:00 pm

Тсунаде е една от Легендарните Санини - тримата ученика на Хокагето. Тя става Хокаге след смъртта на 3тия. Тя е 5тата от Хокагетата. Тя има фамилна връзка с 1вия и 2рия Хокаге. Тя е на 50 години, но изглежда по-млада защото използва техника. Има огромен бюст Laughing .
Вмомента в анимето е в кома, а след смъртта на Данзо тя ще се събуди от кома и ще заеме мястото си между 5те Кагета и ще образуват Съюзът на Шинобитата, която е едната ос на ЧСНВ.
И още неща мога да кажа ама това е основното, което знам.
Върнете се в началото Go down
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Хенге но джутсу   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 7:16 pm

Хенге но джутсу

Сенсея каза на Казахиро че не успя с трансформацията и той реши да тренира.
След часовете той тръгна да тренира. Тренираше 2-3 часа и реши че е готов.
На следващия ден той отиде в академията.
Преди сенсея да го извика да го испита трябваше да минат още няколко деца.
И дойде неговия ред. Той беше притеснен но не го показа.
Усмихна се, застана в начална позиция, почна да събира чакра и
каза Хенге но джутсу (трансформация)....
и изчака решението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 7:34 pm

Браво Нагато, започвай с каварими но джутсу, а ти Казохиро не успя !!

п.с Казохиро не пиши всяко изречение на нов ред Smile
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 7:45 pm

След като беше одобрен, Пейн се чувстваше по-надъхан от всякога. Сенсея извика :
- Нагато, Пейн да се яви ! - каза той - Оо това проблемно дете...
Пейн се направи, че не чува това. Той пристъпва напред. Всички погледи бяха впрегнати в него. Класа знаеше, че той е доста проблемен и всички го освиркваха. Сенсея направи знак да замълчат. Явно всички се надяваха Пейн да не успее. Тази омраза към него само подкопаваше самочувствието му. Вече приготвен да направи техниката, той забеляза Накамато да го гледа през прозореца. Това повдигна самочувствието му до най-високата точка. Накамато беше го упражнявал на тази техника.
- Kawarimi No Jutsu ! - се чу от Пейн
Той се превърна в дърво, а истинското тяло се появи до вратата. Отвън Накамато се усмихна и си тръгна. Пейн вече беше толкова надъхан, че беше готов да се нахвърли върху целия клас, защото не го подкрепяха.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyСъб Май 07, 2011 7:49 pm

- Успя, сега направи хенге но джутсу (трансформация) !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Май 08, 2011 4:31 am

Следващата техника, която Накамато го беше тренирал бе Хенге. Това е техника при, която нинджата се превръща в друг човек. Сега беше негов ред. Той беше леко изнервен, но не като при Каварими, защото сега беше тренирал дори по усърдно. Целия клас го гледат на криво. Дори момчето Карими, което не успя дори с Каваримито, го гледаше злобно и искаше да не направи качествено Хенге. Имаше и друго момче, което уж шептеше на ушите на другите съученици, но всичко отиваше в на Пейн ушите. Всичко беше ясно - те го мразят.
Сега се приготви психически. Зае позата.
- Хенге но джутсу! - Пейн се превърна в сенсея, който беше в изумление, защото Пейн го копира много добре.
Всички в класа започнаха да гледат от злобно, към по-злобно. Всички ученици забелязваха неговите странни очи, затова се нахвърлиха върху сенсея:
- Не е честно ! Вижте му очите !
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Май 08, 2011 7:05 am

- Браво, много добре, сега само ти остава Буншин но джутсу и лентата е твоя !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Нагато Пейн
Генин/Коноха
Генин/Коноха
Нагато Пейн


Брой мнения : 62
Регнах се на: : 07.05.2011
Години : 26
Местожителство : Свиленград

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Май 08, 2011 7:15 am

Следващата техника, бе Буншин но Джутсу. При тази техника нинджата създава негови клонинги. Този път Накамато го остави сам да тренира. Беше доста поизнервен. Негов ред е. Преглътна с ужас на ум. Имаше пот по лицето. За да стане генин трябва да мине изпитът перфектно. С удоволствие видя, че един от неговите съученици - Карими го няма, защото сигурно е в болницата. Пейн му беше счупил крака. Всички от класа се смяха на Пейн, заради драстичната промяна в него - от самоуверено хлапе, до несигурен в действията си неудачник. Той дори не забелязваше, че му се смеят, защото беше много изнервен. Това неудобно положение стигна крайната си точка.
- Буншин но Джутсу. - но вместо един клонинг Пейн направи цели 11 клонинга.
Сенсеят бе потресен. Очите му бяха отворени като на човек, който си е махнал клепачите. Той зяпаше наляво-надясно. Всички от класа негодуваха.
- Не е честно ! Очите му, очите му !
Дори някой викаха:
- Изкарайте му очите !
Сенсеят не можа да каже дума цели 3 минути.
- ??????? - Място за отговор
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Май 08, 2011 7:18 am

- Браво момче изумителен си 4 от клонингите ти бяха перфектни другите 7 обачее бяха малко накривнати, но няма нищо това е напредък, поне стоят на крака ! И Честито вече си генин, можеш да се записваш в някой отбор.
Сенсея даде лентата на Пейн и го изпрати..
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Хенге но джуцу   Класна стая - Page 2 EmptyНед Май 08, 2011 3:33 pm

Казахиро почети се беше учаил но не се предаваше защото много искаше да стане генин и реши че трябва да тренира повече. реши след часовете да тренира цял ден и почна да тренира.
Застана в начална позиция сабра чакра и каза ханге но джуцо и така цял ден. Накрая като реши че е готов реши да се пребира. На другия ден в академията сенсея го извика да покаже научил ли е джуцото.
Сенсея извика младия Учиха и му каза да започне. Казахиро се подготви застана в начална позиция тогава изглеждаше самуоверен но всъщност вътрешно не беше така. И той почна да събира чакра и изведнъж каза ханке но джуцо (трансформация).. и изчака мнението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyНед Май 08, 2011 8:20 pm

-Браво, успя, сега направи буншин но джутсу - клонинги илюзия !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Май 09, 2011 9:39 am

Казахиро реши да потренира преди часовете че щаха да го изпитват на бушин но джуцо. Той стана рано да тренира защото беше решен да вземе лентата и да стане генин. И така той застана в начална позиция, почна да сабира чакра и каза бушин но джуцо (клонинги илюзия) и така продължи дакато не реши че е готов и така след няколко часа той беше готов и тръгна за академията. И часовете почнаха, първо изпитаха няколко деца и дойде неговия ред. Сенсея каза на казахиро да започне.
И той застана в начална позиция, той почна да сабира чакра и изведнъж каза бушин но джуцо (клонинги илюзия). Той успя да направи 20 кланинга и Казахиро изчака решението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Нушичи
Академик
Академик
Нушичи


Брой мнения : 15
Регнах се на: : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Май 09, 2011 9:49 am

henge no jutsu:
Отидох отпред....всички зямаха в мен...сенсеят ми нареди да се превърна в него....но при първия опит аз се превърнах като него само че без уста и нос...беше брутално....той всички се спукаха от смях...но той ме гледаше злобно...реших да се стегна...и да направя тази техника поне веднъж...събрах чакра...и извиках henge no jutsu....мислейки единствено за сенсея за да мога по добре да се трансформира....след направато всичко беше в пушек и всички затайха дъх за да ме видят(успешно ли съм изпълнил или не....)Аз бях до сущ като него....НО СЕГА ЩЕ ВИДИМ НЕГОВОТО МНЕНИЕ

Класна стая - Page 2 3320350O
Върнете се в началото Go down
Нушичи
Академик
Академик
Нушичи


Брой мнения : 15
Регнах се на: : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Май 09, 2011 10:01 am

Тъкмо се бях разгорещил и реших да напрвя и другите 2 техники...Bunshin no jutsu & Kawarimi no jutsu....първата ще я направя сега, а другата като излезем навън...
Bunshin no jutsu:

докато гледах другите се молех аз да направя поне един или два нормални клонинга...молех се да направя нещо, но с молене не става...дойде и моя ред аз...станах от пред преди мен имаше едно момче Пейн то направи цели 11 клонинга...А аз се чудя как да направя един....Концентрирах се гледайки Сенсеят плахо...и извиках силно Bunshin no jutsu......след което погледнах че съм направил два клонинга, от който единия беше нормален на без да приказва....а другия без да чува...реших да се пробвам да направя един но да си е както трябва....концентрацията ми беше на макс, освободих достатъчно количество чакра...и за пореден път казах Bunshin no jutsu... след което видях моя много хубав и нормален клонинг....СЕГА Е РЕШЕНИЕТО НА СЕНСЕЯ



Класна стая - Page 2 3320365Y
Върнете се в началото Go down
Нушичи
Академик
Академик
Нушичи


Брой мнения : 15
Регнах се на: : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Май 09, 2011 10:09 am

Излезнахме в двора на Академията и беше време за техниката Kawarimi no jutsu .... Тук аз трябваше да съм много бърз и ловък в ръцете...
Пейн...ще хвърля към мен конай...а той хвърля много бързо и опасно!!!
Аз се приготвих....затайх дъх и всичко започна...той започна с 1 коная .... аз веднага използвах Kawarimi no jutsu... замених се с дърво и стана....след това той хвърля 3 коная аз пак направих Kawarimi no jutsu много бързо и ги избегнах отново...сега той ще хвърля 4 коная тук трябва да съм още по бърз....Хвърли хи аз направих Kawarimi no jutsu ... но за съжеление при заместването един от конайте ме докосна...въпреки че не бях останал с много чакра,аз го накарах да хвърли пак 4 коная... средоточих се използвайки цялата си останала чакра...Извиках Kawarimi no jutsu .... и този път се получи без дръскотина...Звънеца бии....А АЗ ИЗЧАКАХ СЕНСЕЯ ДА КАЖЕ НЕГОВОТО ВАЖНО МНЕНИЕ!!!

Класна стая - Page 2 3320366N
Върнете се в началото Go down
Нушичи
Академик
Академик
Нушичи


Брой мнения : 15
Регнах се на: : 08.05.2011
Години : 29
Местожителство : Япония

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Май 09, 2011 10:11 am

Надявам се да съм се справил успешно0о
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 EmptyПон Май 09, 2011 10:54 am

- Браво, генин си вече !

п.с не ти казваш колко клонинга си пизовал, това е моята работа Wink
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Sponsored content





Класна стая - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Класна стая   Класна стая - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Класна стая
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Стая за записване в Академията

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-World :: РПГ :: Академията-
Идете на: