Naruto-World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto-World

Изживейте своята Наруто Мечта
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Отбор 1 (Мъгла)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyСря Апр 27, 2011 8:08 pm

1. Изуна Учиха
2. Яхико Учиха
3.
Сенсей : Инаби Учиха


Последната промяна е направена от Яхико Учиха на Чет Май 12, 2011 5:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 1:38 pm

Изуна беше се присъединил към отбор 1 (Хаку) и искаше да научи първата си техника която се казва: Chidori - Thousand Birds-Ранг-Б;30чакра;45дмг (За Учиха клана е ранг Ц ). Той започна да се разхожда за да намери подходящо място за да направи техниката си. Той излезе от къщата си, взе си закуска и тръгна.. Той се запъти към най-отдалеченото място в кири. По пътя той срещна Яхико който също отиваше да тренира нова техника. Сега беше лято - идеалното време за тренировки ( по мое мнение). Изуна вървеше и се радваше на времето и птичките :Д. Изуна най-накрая стигна до мястото определено за тренировки. Той легна да си почине малко и след това седна да медитира хД за да събере достатъчно чакра за това джутсу. Той медитира 15 минути и мислеше, че е готов.
Той застана в начална позиция направи знаци и извика
------- Буншин но джутсу!! - и създаде 1 клонинг. Сега беше приготвил всичко. Остава само да направи чидори и да убие клонинга - както беше плана.Той застана в началната позиция за Chidori - Thousand Birds-Ранг-Б;30чакра;45дмг (За Учиха клана е ранг Ц ) и започна да прави знаци. Той ги направи, смъкна ръката си долу и започна да се мъчи да създаде светкавица. Изведнъж започна да се появява светкавица и той продължи да се опитва и накрая се получи. Той се засили с чидорито право към клонинга и като стигна до него извика:
-------- Chidori - Thousand Birds-Ранг-Б;30чакра;45дмг (За Учиха клана е ранг Ц ) - и го прободе. Чу се оглушителен шум и клонинга гитна :Д. Той попита сенсея дали се е справил..

Върнете се в началото Go down
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 1:42 pm

Изуна се отби в отборите на коноха в отбор 2 при своите съотборници. Изуна беше решил да научи следващата си техника и тя е : Jagei Jubaku - Snake Authority SpellРанг-Ц;17 чакра;противника неможе да мърда за 2хода.
Изуна се запъти из широкия път да търси идеалното място за тази тренировка. Изуна докато вървеше изведнъж една змия изскочи и се опита да го охапе, но той се отдръпна, извади си меча, замахна и и отсяка главата. Той продължи да върви.
Изуна вървя около 3 часа и накрая пристигна в една гора. Той продължи да върви докато на видя 2 здрави дървета.
Изуна извади меча си и го заби в едното дърво. След това започна да прави по 10 лицеви опори и 10 коремни преси.
Преди да започне с техниката. След като ги направи той се облегна на едното дърво и под дебелата му и студена сянка заспа.
Изуна спа доста защото се връщаше от рожден ден и малко беше пиийнал. Той спа 2-3 часа и като се събуди за негово нещастие имаше малко махмурлук . Изуна продължи да се излежава. Накрая той изкара 1 кунай и си поряза раката за да се разсъни.
Сега вече Изуна щеше да се заеме с това джутсу от ранг Ц. Изуна застана между 2 дървета. След това застана в началната поза и започна да събира нужната му чакра. След като я събра той я концентрира в тялото си и извика:
------ Jagei Jubaku - Snake Authority SpellРанг-Ц;17 чакра;противника неможе да мърда за 2хода.!!! - и излезе малко пушек. След като се разреди Суйгетсу видя, че не се е получило нищо. Той се натъжи и се облегна на дървото и започна да си мисли, че чуунинския изпит наближава. И много други неща. След като Изуна се сети за Чуунинския изпит той се надъха защото трябваше
да става по-силен за да победи съперниците си. Но за тази цел той трябваше да научи тази техника. Изуна се изправи и
пак започна да се опитва да направи джутсуто. Той този път щеше да се опита да си изкара меча от дървото където го беше забучил. Изуна застана в началната поза и започна да събира чакра упорито. След няма и 10 сек той се концентрира чакрата си в ръцете и с гръмовит глас извика:
----- Jagei Jubaku - Snake Authority SpellРанг-Ц;17 чакра;противника неможе да мърда за 2хода!!! - От гърба му поникнаха змии и хванаха меча, но не бяха много силни за да го извадят от там. Изуна извади от чантата си 1 сандвич и започна да го яде. След няколко минути той го изяде и се почуства по-силен. Той щеше пак да се опита да направи техниката Jagei Jubaku - Snake Authority SpellРанг-Ц;17 чакра;противника неможе да мърда за 2хода. Изуна се концентрира, събра чакра, направи знаците и извика:
------ Jagei Jubaku - Snake Authority SpellРанг-Ц;17 чакра;противника неможе да мърда за 2хода.!!!! - изникнаха змии хванаха меча, но до там спряха Изуна се напъна още повече - пот потече от челото му и змиите помръднаха и продължиха да дърпат меча. Накрая те го извадиха. Изуна се зарадва и седна и направи 20 коремни преси. След това наостри меча си в 1 дърво и започна да тренира с него. Изуна видя, че сенсеят наближава и седна на земята и го изчака да дойде и да каже решението си. Изуна се надяваше то да бъде положително.

Изуна си хареса ново джутсу и дойде тук при сенсея за да го научи. Новата техника която искаше да научи е Kirigakure no Jutsu -Ранг-Д;15Чакра;създава плътна мъгла. Изуна скоро щеше да се бие с аксел роуз затова му трябваше тази техника, както и предишната на която чака рещението на сенсея. Изуна се качи върху неговият приятел - ореха .
От там той създаде се концентрира, направи знаците и изрече думите : Бушин но джутсу! С това джутсу той създаде клонинги (той незнаеше защо, но ги създаде ). Той се подготвяше за да направи Kirigakure no Jutsu -Ранг-Д;15Чакра;създава плътна мъгла. Той се концентрира, направи знаците и извика: Kirigakure no Jutsu -Ранг-Д;15Чакра;създава плътна мъгла. ....... обаче докато изричаше думите той падна от дървото . Той пак се качи. И пак се подготвяше да направи джутсуто. Той се концентрира, направи знаците и извика: Kirigakure no Jutsu -Ранг-Д;15Чакра;създава плътна мъгла. Отстрани той виждаше как някакъв бледо зелен прах запълва пространството. Той видя как бушините се унищожиха, но после не виждаше нищо. Изуна се спъна и падна на земята. В плътната мъгла той невиждаше нищо затова седна на земята и зачака. Той чака, чака, чака и накрая му дотегна. Той се сети да направи Хенге но джутсу. Той направи Хенге но джутсу и се трансформира в една къртица. Тя беше сляпа - а и очи не и трябваха в тази проклета мъгла - помисли си Изуна . Той започна да копае в земята. Къртицата е сляпа но за разлика от това слуха й е много добре развит. Но Изуна докато беше в мъглата и докато беше къртица той неможеше нито да прави други джутсута нито да хвърля оръжия. Изуна (къртицата ) започна да копае надолу а като влезе в земята той продължи напред. Той копа напред, копа, копа и накрая излезе от другата страна на мъглата. След това джутсуто Хенге но джутсу то се прекрати и той се завърна в човешката си форма. Тогава той седна на земята и зачака сенсея да дойде при него и да си каже мнението.


Изуна искал да научи нова техника и тя е Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга. Изуна първо легнал да спи преди да започне с новата техника. Изуна се наспал и станал. Той беше малко сънлив, но продължи с техниката. Той застана в началната поза, концентрира се и извика:
-Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга - на земята се появил 1 сгърчен клонинг без дрехи. Изуна без да го мисли веднага го унищожил (ужасна гледка). Суйгетсу пак започнал да се концентрирва и да събира чакра, направил знаците и изрекъл думите на техниката:
-Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга - този път се появили 2ма клонинга но само по белъо. Пак ги унищожил. Изуна се ядосал. Помислил си, че щом нестава грешката е в него. Той прегледал всичко което прави - концентрирването, събирането на чакра, ЗНАЦИТЕ. Той открил, че има някакво отклонение в знаците които са му показали и тези които прави той. -Сигурно ще е това! - помислил си Изуна. Наново внимателно направил знаците и изрекъл думите:
-Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга - и пред него се появили 5 здрави клонинга. - малко се зарадвал Суйгетсу, но трябвали да се получат 15, а не 5.
-Това сигурно е от чакрата ми помислил си Изуна и унищожил клонингите. Той полегнал да спи за да му се възстанови малко чакрата. Той след няколко часа станал и тогава валяло дъжд. Той станал концентрирал се, събрал чакра, направил знаците и извикал..:
-Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга - появили се 15 здрави клонинга. Изуна пукнал от радост ;Д. Изуна много се радвал на клонингите си и ги унищожил и пак ги направил. Той отишъл при отбора седнал на земята и почакал сенсеят да дойде и да му каже дали се е справил с 3те техники които научи.

След като Изуна бе се присъединил към отбор 3 той е решил да научи първата си техника, и тя е Taihoudan - Large Projectile-Ранг-Ц;40Чакра;45Дмг. Тази техника е водна с която се атакува. За тази цел Изуна реши първо, че трябва да направи едно друго джутсу което с което да се упражнява. Той си кръстоса пръстите, събра чакра и извика:
--- Буншин Но Джутсу! - с това джутсу той създаде които ще ги ползва за мишена за да направи джутсуто. Изуна започна да се подготвя за следващата техника която искаше да научи. Изуна концентрира всичките си чакри точки и с гръмовит глас извика: -- Taihoudan - Large Projectile-Ранг-Ц;40Чакра;45Дмг! Той затвори очи и след няколко минути ги отвори за да види какво е станало. Но за жалост нищо не се получи. Изуна изведнъж се срина и падна на земята. Той много се натъжи. Отиде под дебелата сянка на ореха който беше до него. През главата му минаваха най-различни неща, но той сега се стремеше да мисли само за джутсуто. Той полежа, полежа и след известно време заспа.
В съня си той сънува едни от най-важните моменти от живота му - когато се бил родил, когато се записа в академията и го приеха, когато завърши академията и когато се записа в този прекрасен отбор в селото на мъглата - Киригакуре. Когато се събуди той се надъха още повече и стана по-упорит. Обаче той остана на земята да лежи защото да може да се съвземе и да му се въстанови чакрата която беше изразходвал от 2те джутсута. Той полежа още малко и стана. Този път беше наистина решен да направи тази техника. Той застана в началната поза, кръстоса пръсти и извика: --- Буншин но джутсу - и с това джутсу той направи този път 7 клонинга. Вече той трябваше да се заеме с тази техника. Той концентрира всичките си чакра точки, направи знаците и изведнъж извика: --- Taihoudan - Large Projectile-Ранг-Ц;40Чакра;45Дмг - Той затвори очи и усети нещо странно с тялото си. Тогава той отвори очи и клонингите ги нямаше и терена наоколо беше мокър. Той отвътре се зарадва и леко се усмихна. Много му се искаше да научи тази техника защото щеше да му бъде първа. Изуна поогледа наоколо седна на земята, постоя, постоя и стана разходи докато още сенсеят го няма. Той докато се разхождаше видя много красоти - водопади, рекички, езерца, хълмове, ливади, зелени поляни с цветя, щироки полета и големи вековни дървета и овощни дървета които бяха отрупани с плодове. Той започна да се връща. Като видя сенсеят на хълма той започна да бяга бързо за да стигне при отбора по-рано. Изуна отиде при отбора затвори очи и почака решението на сенсея.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 6:33 pm

-Направи всички техники !

п.с Адни си ги Smile
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 6:33 pm

Запис !!!
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: пп   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 6:57 pm

Summoning jutsu

Яхико реши да научи джутсу призоваване на змий, извади свитъка в който пишеше какво трябва да направи." Първо трябва да медитира и да се принесе в света на змийте и да намери главната змия Манда и да се споразумее с нея да призовава нея и други змий или с няколко думи да сключат договор.Яхико преди да седне да медитира и да извлича чакрата си той реши да извади нещо от чантата си да хапне. Беше си купил 2 рамена, но беше забравил щипки." Ох леле как ще ям без щипки" - рече си Яхико. Близо до тренировъчната площадка на отбор 1 (Учиха) в съседната Яхико видя стар познат и го помоли да отиде до Ичираку да му вземе 1 щипки за хранене и едно шише с вода. Яхико даде Руо-то на познатяи си и той отиде да му вземе нещата. През това време Яхико седна и започна леко по леко да си извлича чакрата и да я контролира. Мина се време, Яхико се беше съсредоточил много добре. Познатият му дойде и му донесе нещата. Той отиде и побутна Яхико от пънчето, но той изобщо не го отразяваше. Яхико почти се беше свързал със света на змийте, но като го бутна познатия той се разконцентрира и загуби връзката." Абе ей почти се бях свързал.. Как пък нацели неподходящ момент да ме бутнеш...
-Ами извинявай незнаех какво правеше ... - отговори Приятеля му..
-Бее няма нищо, дай ми щипките и водата и да почвам да се храня. Ти да не учакваш да успея да подпиша договор с Манда и да призова змията ей така."
Яхико взе щипките и водата и извади от раницат аси Рамена и започна да яде. Мина извесно време и Яхико се наяде, но му остана малко рамен и той реши да си го запази за после. Отново седна и прегледа свитъка, след което го остави и започна да медитира. Отне му известно време да събере достатъчно чакра че да се свърже с Манда телепатично, но в крайна сметка той се събуди в някакво блато. Той започна да се разхожда вътре, но навсякъде беше пусто. Обикаляше напред назад, наляво надясно и забеляза че минава много често през 1 място и че някой го баламосва и се върти в кръг. Той активира Мангекю Шарингана и каза :
- Това е генджутсу, кой си ти покажи се !! - и след това се чу един демоничен глас.
- Брей ти разбра че си в генджутсу. Хайде да те видим как ще се справиш с мен !!
След това пред него изкочи една змия и започна да се опитва да го удря, да си го сервира за закуска. При атаката на змията Яхико се отръпна и каза:
- Аматерасу !! - и го активира, а змията която го нападна умря..
След което зад него се появи един пазач и му каза :
- Явно търсиш Манда, не си ли малко младичък ?
- Да търся го и да млад съм !
- Ми добре след мен, сега ще те заведа до пещерата му.
Така пазачът разведе Яхико и го заведе до пещерата и изчезна. Яхико влезе в тунелчето и се чу един много тежък и демоничен глас :
- Кой си ти ?
- Яхико Учиха ! - отговори момчето.
- От кое село си ? - попита змията.
- От Селото скрито в Мъглата. - каза момчето.
- Добре, какво изкаш от мен ?
- Изкам да сключа споразумение с теб, изкам да те презовавам.
- Неси ли малко Малък, мисля че не си достатъчно силен ! - отговори манда
- Ами да малък съм но не ме подценявай аз съм велика нинджа !!
- Бе имам съмнеяния.
- Ей змия тъпа, грозна не ми пука кво изкаш изкам да те призовавам !! - опълчи се Яхико.
- Хмм ти усмеля да ми се опълчиш.. Хмм значи си сериозен, харесваш ми, когато ти трябвам в битка ако изкаш ме призовавай !!
- Хех ще ти докажа, че съм силен.Хайде до виждане ! - и Яхико излезе от пещерата.
След което той се сабуди, и се зарадва че се споразумя с Манда да презовава него и неговите змий когато е в тежка битка. Той взе останалия рамен и си го доизяде!!

п.с това че съм админ мисля че мога да науча по висок ранг техника и би трябвало да съм Успял !!..
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 7:20 pm

УСПЯ .. АДНИ СИ ГИ
п.с аз имам ли това право ? :Д
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 7:48 pm

- Знаех си че ще успея !! След което Яхико си взе нещата и отиде да си почине !

п.с Да имаш Smile
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 8:07 pm

Orochimaru's SnakeОтбор 1 (Мъгла) 017393051- Ранг-Б-45 чакра; защитава ви 1 път от противниковата атака

След като Яхико посети Изуна и си почина дойде отново на тренировъчното поле и отново извади каталог за технии и започна да го разглежда. " Щом мога да призовавам Манда, ще се опитам да призова една от неговите змий." Той разгледа каталога и реши да призове змията на Орочимаро, контролирана от манда. Тя ще ми бъде от полза нека да я науча. Яхико репи да се подготви за техниката - стана разтегна се поскача, след отиде до близкото езерце в тренировъчната площадка, съсредоточи малко чакра в стъпалата и започна да годи по водата. След това той се изправи и започна да извлича чакрата си. Той трябваше да призове една гигантска змия. Яхико не беше уплашен, не се притесняваше и мислеше че много лесно ще успее с техниката. Той започна да прави знаците и каза :
- Джутсу призоваване !! - около него се появи пушек, но той беше призовал една малка змия ! "Леле не трябваше да бързам, явно не е толкова лесно. Изведнъж на Яхико му се доходи по нужда. Наблиско имаше кабинки с тоалетни и той отиде в една от тях. След като излезе той беше отпуснат." Ще успея да призова тази проклета змия" - каза си Яхико. Той започна да извлича бавно чакрат аси като я разпределяше из всичите си шийсет и четири чакра точки. Не бързаше изобщо, не мислеше за нищо друго освен за призоваването на змията. Тази Техника бжеше много важна за него и ще я научи каквото и да му коства. Започна бавно да прави бавно знаците и съсредоточаваше по голямата си част от чакрата в ръжцете докато правеше знаците. Направи последния знак и изпусна чакрата си рязко и каза :
- Джутсу призоваване !!!! Около него се появи пушек и като се издигна той беше върху.....
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyПет Апр 29, 2011 8:35 pm

успя, адни си я Smile
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyСъб Апр 30, 2011 6:07 am

Karyuu Endan - Fire Dragon Flame Projectile-Ранг-Б;35Чакра;40дмг

Яхоко се разхождаше из центъра, ама нещо му дотъпя и реши да отиде на тренировъчната площадка на отбора му и да види кой е там. Яхико се запъти към нея и като стигна там беше само сенсея. Огледа се в съседните тренировъчни площадки нямаше и жив човек. Яхико отиде до сенсея и седна до него и започна да разглежда каталога на техниките.Той си хареса една много полезна техника - Karyuu Endan - Fire Dragon Flame Projectile-Ранг-Б;35Чакра;40дмг . Каза на сенесея да прецени дали е успял да направи тази техника.В нея Яхико трябваше да съсредоточи чакрат си в белите дробове и да издиша голяма и дълга струя огън.Яхико първо седна и започна да медитира.Като си извличаше и контролираше чакрата. Минаха около 10 минутки и той се сля с чакрата си и се почуства много добре.На него му се допи вода, но не си беше зел раницата и отиде до сенсея и го попита:
- Да имаш случайно шишенце с вода сенсей ?
- Имам шише ама е празно. Ако изкаш отиди до рекичката да го налееш и си остава за теб.
- Добре Мерси много сенесей. - след което Яхико тръгна към рекичката и потича малко.Докато бягаше към язовира, настъпа един невидим конец, това беше трап от вчера и от всичите му страно се размяхатаха мечове. Нямаше как да се измъкне и нямаше изобор, активира по най-бързия начин Мангекю шарингана и изпозлва Сусаноо да го защити. След това го изключи и пред него се появиха още няколко нинджи. Това явно бяха други клонинги на старейшините. Той си припомни за техниката която научи. Той събра чакрата си, разпредели я в всичите си шийсет и четири чакра точки, след това съсредоточи повечето в белите си дробове направи знаците и избълна огън срещу траснформираните клонинги на старейшината и ги оби, но не направи достатъчно добре техниката, ама имаше тренинг за когато се върне да прави техниката пред сенсея. Той стигна до реката, наля от бистрата вода пийна от шишето и после пак я наля и се върна на бегом по най-бързия начин в тренировъчната площадка при сенсея. Той си остави водата наблизо и започна да събира чакрата си. Разпреде ли я из всичките си чакра точки, след което малко по малко съсредоточаваше повечето си чакра в дробовете, направи знаците и каза :
- Karyuu Endan !! - и се опита да издиша дълга и ширка струя от огън....
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyСъб Апр 30, 2011 8:35 am

успя
Върнете се в началото Go down
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyСъб Апр 30, 2011 8:43 am

Изуна беше много изтощен от вчеращния ден затова той се запъти към вкъщи. Когато пристигна той веднага легна и дълбоко заспа. Спа около 2-3 часа след това стана, отиде до хладилника и си взе нещо за ядене. Той яде и тръгна за да научи новата си техника, но още не бе решил коя. Затова първо се отби при каталога на техниките за да разгледа всички техники. Той започна с дотон, но нищо не си хареса. Така изреди всички страници и стигна до катон. Там той си набеляза една техника на име: Housenka no Jutsu - Mythical Fire Phoenix Technique-Ранг-Ц;5 чакра на топка;10 дмг на топка . Той мислеше, че тази е подходяща защото е от клана учиха и е вид катон. Изуна се запъти към едно пусто място. Той вървя, вървя и накрая пристигна там. Той малко медитира за да е в отлична форма и след това стана и повървя. Той стигна до 5 дървета които бяха подходящи за използване на тази техника. Той се проготви отскочи назад направи знаците и извика:
----- Housenka no Jutsu - Mythical Fire Phoenix Technique-Ранг-Ц;5 чакра на топка;10 дмг на топка - и Изуна направи 5 топки които подпалиха дърветата. Той не се паникъоса и веднага направи водната си техника Теппоудама Буллет за да угаси огъня и да не подпали цялата гора. След това той отиде и каза на сенсея всичко като се надяваше да е успял и с тази техника.
Върнете се в началото Go down
Изуна Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Изуна Учиха


Брой мнения : 48
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyСъб Апр 30, 2011 6:17 pm

Следващата техника която Изуна беше си харесал и искаше да научи се казваше Kanashibari no Jutsu - Temporary Body Paralysis Technique-Ранг-Д;13Чакра. С тази техника парализираш опонента. Тази техника Орочимару я използва срещу Саске. Изуна ще използва техниката върху един клонинг който щеше да създаде. Изуна събра чакра, концентрира се, направи знаците и извика:
--- Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга! - и той направи 2 клонинга. Единият унищожи с шурикен. Изуна щеше да използва върху клонинга Kanashibari no Jutsu - Temporary Body Paralysis Technique-Ранг-Д;13Чакра и да го парализира. Изуна сега щеше да се заеме с новата техника. Изуна се приготви да направи техниката. Той застана в началната позиция и започна да събира чакра. Той се чустваше готов да направи техниката. Той се концентрира, направи знаците и извика:
-Kanashibari no Jutsu - Temporary Body Paralysis Technique-Ранг-Д;13Чакра! - , но клонингът още можеше да се движи. Изуна се ядоса и унищожи клонинга. Той легна на земята и си хвана главата с ръцете. Той заспа и спа в продължение на 1 час и половина. След това той стана и пак щеше да се заеме с новата техника която искаше да научи. Той пак ще направи клонингите за да ги парализира. Изуна застана в началната поза, концентрира се, направи знаците и извика:
--- Oboro Bunshin no Jutsu - Haze Clone TechniqueРанг-Д;30Чакра за 15 клонинга! - той призова 1 клонинг върху който да направи новата техника. Той се зае да прави новата техника. Изуна си събра и концентрира чакрата, направи знаците и извика:
--- Kanashibari no Jutsu - Temporary Body Paralysis Technique-Ранг-Д;13Чакра - и клонинга се парализира на място и неможеше да се движи. На лицето на Изуна грейна усмивка. Той остави клонинга жив за да дойде сенсеят и да го види. Той изчака сенсеят да дойде. Докато чакаше той направи един спринт наоколо и 50 лицеви опори. След това се тренираше с кунаите - хвърляше ги по дърветата и тренираше точноста си. След няколко часа сенсеят дойде и видя клонинга. Изуна седна на земята и почака мнението на сенсеят.
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyСъб Апр 30, 2011 6:49 pm

Успя.
После ще ти ги адна че сега влизам в банята да се къпя.
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Казохиро Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Казохиро Учиха


Брой мнения : 23
Регнах се на: : 04.05.2011
Години : 27
Местожителство : Пловдив

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyЧет Май 12, 2011 3:48 pm

запис
Върнете се в началото Go down
Яхико Учиха
Генин/Кири
Генин/Кири
Яхико Учиха


Брой мнения : 213
Регнах се на: : 27.04.2011

Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) EmptyЧет Май 12, 2011 5:24 pm

- Добре, момче сега откриваме отбор 2 ! Ти ще бъдеш там !..

п.с в тоя отбор ще има едно момиче !
Върнете се в началото Go down
https://naruto194.bulgarianforum.net
Sponsored content





Отбор 1 (Мъгла) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отбор 1 (Мъгла)   Отбор 1 (Мъгла) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отбор 1 (Мъгла)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Отбор 2 (Мист)
» Отбор (Рейн)
» Отбор 1 (Лист):
» Отбор (Уайнд)
» Отбор (Земя)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-World :: Скритите Села :: Отбори :: Отбори от Кири-
Идете на: